• 7/24 Çağrı Destek
    0850 308 40 81

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi hızlı, garantili ve resmi olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Cihazınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı ürününüzün onarım aşamasını başlatabilirsiniz. Mobil gezici ekiplerimiz; cihazın kontrolünü gerçekleştirmek için adresinize ulaşmaktadır. Bulaşık Makinesi Servis merkezi ürünün durumunu sorguladıktan sonra en yakın servis noktasına yönlendirerek gerekli kontrolleri burada gerçekleştirmektedir.

Bulaşık Makinesi Teknik ServisiKombi Her Noktasınahizmet sunmaktadır. Garantili Servis olarak ürünün onarım veya bakım durumu gerçekleştiği durumlarda +1 yıl garanti süresi sunmaktadır. Ürünün onarım durumu hakkında bilgi sahip olmak için 0850 308 40 81 numaralı çağrı destek hattına ulaşarak ürünün onarım aşaması hakkında takip gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Servis cihazınızı hızlı ve ivedi biçimde onarmaktadır. Herhangi arıza durumunda mutlaka tarafımıza ulaşarak destek ekibimizle görüşebilirsiniz. Alanında uzman sertifikalı Bulaşık Makinesi Teknik Servis personellerimizden haftanın yedi günü çağrı merkezimiz üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Çağrı Merkezi

Bulaşık Makinesi Servisi; aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir. Cihazın garanti durumunu sorgulamak, servis kaydı oluşturmak ve benzer işlemler yapmak için Bulaşık Makinesi Servisi Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek cihaz ile ilgili işlemlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz.Kombi Her Noktasınabulunan mobil ekiplerimiz aracılığıyla Bulaşık Makinesi Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Bulaşık Makinesi Servisi onarım sonrası ürüne 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktadır. Garantili servis imkanından yararlanmak için 0850 308 40 81 numaralı çağrı destek hattımızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.